Värsked koostisosad

Meie tooted on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. Säilitusainetena kasutame looduslikke antioksüdante ja orgaanilisi happeid, mille tulemusena pole meie toodete säilivusaeg pikk. Õhukindlad anumad tagavad toodete värskuse. Vaid üks pumbatäis meie LUMI toodet vabastab värske puhta looduse tunde.

Tulevikku suunatud mõtteviis

Usume, et terviklik tervis on viis suurepäraste tulemuste saavutamiseks. See, mida me sööme, mõtleme ja tunneme, mõjutab otseselt nahka. Lisaks tootesoovitustele anname nõu ka keha ja vaimu eest hoolitsemiseks ning professionaalseks nahahoolduseks.

Kõik sõltub tasakaalust ja selleks peame naasma põhitõdede juurde. LUMI on uuenduslik ja julge otsima lahendusi ning seda kõike teaduse nimel, võttes samas maksimumi toorainete väest. LUMI ei ole tavaline: 2012. aasta algusest peale pole meie näohooldustooted sisaldanud ühtki kliendi silmis meeldivat lõhnaainet, vaid vastupidi – rafineerimata kanepiõli lõhn on väga ebaharilik. Me kasutame praegu ja kasutasime ka siis tooreid rafineerimata taimeõlisid, hoolimata nende kalduvusest oksüdeeruda, mis muudab toodete koostise tõeliselt keeruliseks ega võimalda neid säilitada nii kaua kui tavalist kosmeetikat ning mis oli jaemüüjate jaoks loomulikult tõeline takistus. Siiski ei teinud me tol ajal mingeid kompromisse ega tee neid ka nüüd, isegi kui see pole praegu populaarne.

Valime tee tervisliku nahahoolduseni ilma tarbetute komponentideta meie nahahooldustoodetes. Vähem on rohkem. Näiteks lõhnavaba kreem polnud 2013. aastal üldse populaarne, kuid jäime sellele kindlaks mikrobioomi (sõna, mida tol ajal veel ei teatud) ja tasakaalu tõttu, kuna uskusime juba siis, et miski nahale nii ebavajalik nagu aroom ei saa teha head. Nii et enesele kindlaks jäämine ja keskendumine sellele, millesse usume, on viinud meid paljude rahulolevate klientideni, kelle nahaprobleeme on meil praegu võimalik lahendada.

Õiglane toimimine ja täielik vastutus

Tootja vastutus on meie jaoks hädavajalik. Garanteerime oma toodete kvaliteedi, kasutades sertifitseeritud orgaanilisi ja teaduslikult tõestatud koostisosi.

Me usume õiglusesse. Kohaliku toodangu hankimine ja maksimaalselt säästvate põllukultuuride kasutamine on osa meie visioonist. Usume õiglase hinna tasumisse kvaliteetsete toodete ja protsesside eest. Samuti oleme loomkatsete vastu.

Meie kirge ja teadust ühendavaid värskeid ideid toetavad ülemaailmsed ja kliinilised uuringud ning me garanteerime kõigi oma toodete tõhususe.

Südamest sündinud, kirega tehtud…

LUMIs usume maksimaalsete tulemuste saavutamisse loomulikul viisil. Oleme spin-off-ettevõte Tartu ülikoolist. See võimaldab meil luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele uuringutele.

Botaanika ja biotehnoloogia on LUMI süda. Meie tootevalikus kasutatakse kanepiõli. Hämmastava aminohapete sisaldusega tööstuslik kanep on üks maailma vanimaid ja hinnatumaid põllukultuure. See oli tema sugulase kanepiga seostamise tõttu aastakümneid keelatud, kuid nüüd avastatakse seda taas kui supertoitu, millel on hämmastav kasu tervisele ja suurepärane, nahale imeline õli.

Meie nahahooldustooted pakuvad tõestatud ravi ja vananemisvastast kasu. Need on lõhna- ja ärritusvabad ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

Perfect Cosmetics OÜ

Auhinnad

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee