Estko

Estko AS

AS ESTKO alustas oma tegevust 1991. aastal. Ettevõtte põhitegevusaladeks on professionaalsete puhastusainete arendus, tootmine ja müük, puhastustarvikute ning pehme paberi vahendus. Peamisteks klientideks on suurköögid, koristusfirmad, autopesulad, toiduainetööstused ja põllumajandusettevõtted. Ettevõte kuulub 100% Eesti kapitalile.

 

AS ESTKO strateegiaks on olla maksimaalselt kliendikeskne ning hoida optimaalset kvaliteedi ja hinna suhet. Tänu tootangu kõrgele kvaliteedile, professionaalsele teenindusele ja turundusele on ettevõtte tooted hästi vastu võetud nii Eesti kui ka Läti, Leedu ja Soome turul.

 

AS ESTKO juhtimissüsteem on vastavuses ISO standarditega ja ettevõttele on väljastatud järgmised sertifikaadid: ISO 9001, ISO 14001 ning ISO 45001. Ettevõtte valikus on tooteid, milledele on omistatud Euroopa Liidu ökomärgis.

 

Aus äri on meile tähtis ning ootame, et meie töötajad, kliendid ja koostööpartnerid järgiksid oma igapäevatöös eetilisi äritavasid.
AS Estko ei tolereeri korruptsiooni selle üheski vormis. Peame oluliseks inimõigusi. Kohtleme kõiki inimesi sealhulgas Estko töötajat võrdselt sõltumata soost, vanusest, rassist jm. Ei tolereeri laps- ja orjatööjõu kasutamist ning ootame seda ka oma koostööpartneritelt. Võrdsest kohtlemisest lähtutakse ka klientide, alltöövõtjate, teenuseosutajate ja teiste koostööpartnerite valimisel, neile kehtestatud maksetingimustes ja muudes suhetes nendega.

MISSIOON

Olla kaasaegne, vastutustundlik keemiaettevõte, kes: pakub oma klientidele professionaalseid lahendusi, on pikaajaliseks partneriks oma hankijatele, hoolib oma töötajatest.

 

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Liina Kikas

CEO
Telefon: +372 679 0310
E-mail: info@estko.ee

Võta ühendust: