Mahe Must Küüslauk (mugul) 75g

  • Meie toodete valmistamisel kasutame ainult küüslauku, soojust, aega ja armastusest.
  • Ei mingeid lisaaineid.
  • Pole lisatud suhkrut.
  • Asendamatu teie gurmeeköögis!
  • Must küüslauk lisab igale roale müstilist umami maitset!
  • Toetab teie tervist kõrge antioksüdantide tasemega.

Must küüslauk on käsitsi valmistatud toode. Tervet värsket koorimata küüslauku küpsetatakse nädalaid madalal temperatuuril. Tulemuseks on maitsev umami-maitseline must küüslauk, mis erineb oluliselt tavalisest valgest küüslaugust. Pika fermenteerimise käigus omandab küüslauk musta värvi, kaotab kogu valge küüslaugu kibeduse ja järellõhna ning tekib maagilise umami maitse (magushapu, ploomilaadne, aimatav šokolaadinüanss). Looduslikud suhkrud karamellistuvad, küüslauk muutub marmelaadilaadseks ja antioksüdantide tase tõuseb.

Kasutamine: Koorige must küüslauk ja sööge seda tervisliku gurmee suupistena, kuna sellel on väga kõrge antioksüdantide tase. Kasutage seda magushaput umami-maitselist naudingut ka soolastes või magusates roogades, et muuta need gurmeeroogadeks. Lisa salatitele, risotole, pastale, leivateol või isegi šokolaadikoogi küpsetamisel. Suurepärane toitude kaunistamiseks, lihtsalt lõigake see pooleks ja näidake oma loovust. Koduköögile, toiduainetööstusele, HoReCale.

“ELi mahepõllumajandusest pärit värsket koorimata küüslauku töödeldakse termiliselt kuni 3 nädalat 70 kraadi juures. Ei ole lisatud maitseaineid ega säilitusaineid.”

Koostis: 100% mahe küüslauk

Toitumisalane teave: toote energiasisaldus 1209kJ/100g ehk 285kcal/100g; rasv 1,07g/100g, millest küllastunud rasvhapped 0,30/100g; süsivesikud 51,8g/100g, millest suhkrud 31,24g/100g; valk 17,05g/100g; naatrium 0.017g/100g; sool (Na x 2,5) 0,04g/100g