HAPPIK angervaksa ja põldosja näopalsam 30ml

Taimeväega Happik on ideaalne, kui sind vaevab kuiv näonahk, sest toode on sügavalt niisutav, noorendav ning tujutõstev. Happik angervaksa ja põldosja näopalsam on väga hea asendus kreemile, sest ei sisalda vett ja tänu sellele niisutab nahka eriti sügavuti. Kuiv nahk on ajalugu! Looduslikud näohooldustooted on erilised, sest ei sisalda ohtlikke säilitus- või värvaineid. Naturaalsed õlid ja rasvad suudavad toodet ise säilitada piisava aja, et sina jõuaksid toote kenasti ära tarbida.

  • Ravimtaimega näopalsam,
  • angervaks tugevdab, rahustab ja parandab haavu,
  • oliiviõli pinguldab ja trimmib,
  • kvaliteetne tooraine ja kodumaised väetaimed,
  • 100% looduslik

KASUTAMINE
Välispidine. Kanda palsam näole või huultele, hõõruda sisse kuni täieliku imendumiseni. Toode imendub olenevalt nahast 10-20minutit. Võib kasutada mitu korda päevas vastavalt vajadusele. Kuiv näonahk kaob kärmelt.
Väga tihti asendatakse oma päeva- ja öökreemid just selle toreda palsamiga, sest nahk on kasutamise järel siidiselt pehme.

KOOSTIS: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Beeswax, Filipendula ulmaria extract (Meadowsweet), Equisetum arvense extract (Horsetail), Citrus paradisi (Grapefruit), D-Limonene*, Citral*, Linalool*(*in essential oil).