FRESHIK kummeli ja männi looduslik deodorant 30ml

“Taimeväega Freshik on looduslik deodorant, mis on alumiiniumivaba. Tegemist on kreemdeodorandiga, mis katab lõhna mitte higi. Alumiinium lisatakse tavaliselt tekkiva higi vähendamiseks, kuid probleem on selles, et see ummistab poore ja peatab keha loomuliku mürkide väljutamise protsessi. Teisisõnu peatab higistamise. Freshik kummeli ja männi looduslik deodorant laseb alati ikkagi higistada, aga higi ei muutu lõhna poolest vastikuks, sest tootes olevad koostisained elimineerivad lõhna.

  • Ravimtaimega looduslik deodorant,
  • kummel rahustab, mänd toniseerib,
  • oliiviõli taastab,
  • kvaliteetne tooraine ja kodumaised väetaimed,
  • 100% looduslik

KASUTAMINE

Välispidine. Hõõru täieliku imendumiseni väike kogus kreemi kergelt kaenlaalustesse. Enne riietumist lase 5 minutit imenduda. Meie fookus on alati toodete mitmekesisel kasutamisel. Deodoranti võid kasutada ka jalataldadel higilõhna peatamiseks.

NB! Minnes üle tavadeodorandilt looduslikule kreemdeodorandile võib kuluda 2-4 nädalat, et keha harjuks. ”

KOOSTIS: Sodium bicarbonate, potato starch, Manihot utilissima root fiber; shea (Butyrospermum parkii) butter; coconut (Cocos nucifera) oil; Olea Europaea (Olive) Fruit Oil; chamomile (Chamomilla recutita); lime (Citrus aurantifolia) oil; pine (Pinus sylvestris) leaf oil; limonene* (*in essential oil).