Turbliss – Lihtsuses peitub ilu

Eesti on rabade ja metsade maa, mis peidab enda põues väärtuslikku maavara – turvast. Turvas on tuntud küttematerjal ja aiandustoode, kuid lisaks sellele hoiab endas ka inimorganismile kasulikke humiinaineid.

Eesti asub täpselt sellisel laiuskraadil, kus geoloogia ja ilmastikunähtuste koosmõjul on tuhandete aastate jooksul tekkinud eriline humiinhapperikas turbakiht, mille oskuslikul kasutamisel on võimalik valmistada kõrgkvaliteetset ja looduslikku kosmeetikat.

Turbliss on sündinud unistusest väärtustada Eestile olulist maavara, kasutades vanaemade tarkust sümbioosis modernse teaduse tehnoloogiatega. Üheskoos teadlaste ja rabameistritega töötasime välja süsteemi, mille abil raviturba asukohti kaardistada, turvast kaevandada, analüüsida, töödelda ja muuta tänapäeva moodsale inimesele mugavalt kasutatavaks funktsionaalseks tooteks. Üks huvitav nüanss, mis meile kogu protsessi alguses selgeks sai, on järgmine – turbakosmeetika tootmise juures jääb raviturba kaevandamine alati käsitööks. See on meie tootmise fundamentaalne alustala.

Kui öelda, et turvas on looduslik kõrgtehnoloogia, siis me tõest väga mööda ei panegi. Raviturba originaalne koostis on lihtsalt niivõrd rikkalik – humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Need bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastsuse ja naha normaalse funktsioneerimise.

Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, puhastab, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka. Rikastades turvast ja rabavett teiste looduslike ja orgaaniliste aktiivainetega, oleme loonud looduskosmeetika sarja, milles on valik kiiretoimelisi ja tõhusaid tooteid ennetamaks ja lahendamaks erinevaid nahaprobleeme.

Turblissi toorainest enam kui 80% pärineb Eesti puhtast loodusest.

Turbliss OÜ

Auhinnad

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee