VOH

Grousberry OÜ

Tedre talus Otepää kõrgustikul on vaarikaid kasvatatud üle 20 aasta. Otepää ümbruse päikeselistel nõlvadel valmivad igal suvel lõhnavad ja maitsvad marjad, mis rõõmustavad marjasõpru üle Eesti.

Lisaks lauamarjadele toodame mahlasid ja mitmeid jooke mahladest. Kõik meie joogid valmivad naturaalsetest koostisosadest ja on pudelisse pandud ilma kunstlike lisaaineteta. Joogid on vähendatud suhkrusisaldusega ning hea värske marjamaitsega. Meie nektarid on 90% mahlasisaldusega ning vähese suhkruga. Neist saab igaüks ise meelepärase joogi kokku segada. Limonaadid on valmistatud mahladest, millele lisavad maitset taimetõmmised.

Vaarikamarjadest mahla eraldamisel jääb järele pressijääk, milles on suur kogus seemneid. Nendest puhastatud ja kuivatatud vaarikaseemnetest eraldame külmpressimisega õli. Saadud vaarikaseemneõli on suurepärane koostisosa erinevates looduskosmeetikatoodetes, aga sobib väga hästi kasutamiseks ka puhtalt naha- ja juuste eest hoolitsemisel. Meie õli koosneb 100% vaarikaseemnetest pressitud õlist ega ei ole segatud baasõlidega.
Kogu meie tootmine on alguse saanud vaarikatest ja VOH meie toodetel annab kinnituse, et pudelitesse on villitud Vaarikad Omas Headuses!

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Raivo Teder

CEO
Telefon:+372 5698 5765
E-mail: raivo@grouseberry.com

Võta ühendust: