Tammetalu Aiandusühistu

Tammetalu Aiandusühistu FIE

Tamme talu ürdiaed on silmapaistvalt omanäoline pereettevõte, kus kasvatatakse ja väärindatakse maitse-, lõhna- ja ravimtaimi, tšillipipart ning marju. 

Meie jaoks on väga oluline taimede looduslähedane kasvatusviis ja tervislike, ilma lisaaineteta valmistatud käsitöötoodete kõrge kvaliteet.

Tamme talu tootmispõllul ja kasvuhoonetes kasvatame igal aastal pea 25 erinevat liiki maitse-, vürtsi- ja ravimtaime. Lisaks kasvatame tšillipipart, porrulauku, vaarikat ja musta sõstart. Kõikkasvatatud ürdid ja tšilli kuivatame, marineerime või keedame koos marjade ja köögiviljadega oma talutootmises väga omanäolisteks toodeteks. Valikus on maitsvad gurmee- ja vürtsmoosid marjadest ja köögiviljadest, ürdi- ja teesegud, marineeritud tšilli, ürdiõlid ja maitsesoolad.

Alguse on saanud kõik perenaise Heli Viedehofi erilisest huvist põnevate ja iseloomuga taimede vastu. Tamme talu ürdiaia taimekollektsioonis kokku on üle 500 erineva, maitse-, lõhna- ja
ravimtaime ning harva kasvatatava köögivilja.

Maist kuni oktoobrini tegeleme ka aiaturismiga ja võõrustame erinevast rahvusest aia- ning loodushuvilisi turismigruppe. Maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kollektsioonaiast on välja
kasvanud väike külastuskeskus koos talupoe ja aiakohvikuga.

Tamme talu ürdiaia kaubamärgi alla koondatud erilised ja väga hõrgult maitsvaid tervisesõbralikke tooteid leiab müügilt üle Eesti.

Meie sortimendis on:

  • Mahe taime- ja marjateed
  • Mahe moosid
  • Mahe tšillid marinaadis
  • Ürdisoolad ja ürdisegud ilma soolata
  • Käsitöö kinkekomplektid
  • Ürdiõlid

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Heli Viedehof

CEO
Telefon: +372 5625 3075
E-mail: tamme.aiandustalu@gmail.com

Võta ühendust: