Vana Roosiku koolimaja, kus tänasel päeval asub meie šokolaadivabrik, ehitati juba 1881 aastal. Kool tegutses siin kuni 2008 aastani, mil maja hüljati ja jäeti mitmeks aastaks saatuse hooleks. 2015 aastal viis Elu kokku meie tänaseks 6-lapsega pere selle auväärse ehitisega, millest sai kodu meile ja lastele ning ühtlasi pesa ka meie šokolaadivabrikule.

Täna pakub see maja peavarju veel teistelegi inimestele ja lisaks ka väikesele hubasele Roosiku kodukohvikule. Nii nagu kogu meie mõtteviis, nii ka meie toodang on vegan ja ökoloogilist joont järgiv.

Enamik šokolaade, mida toodame on toored, kuid erinevalt laialt levinud arusaamale, et tooršokolaad on midagi tugevat ja kibedat, oleme loonud rea tooteid ja retsepte, mis suudavad selle müüdi oma pehmuse, siidisuse ja maitsenüanssidega ümber lükata. Meie šokolaadide lugu algab koostisosade hoolika valimisega. Kasutame orgaanilisi, looduslikke ja peamiselt tooreid koostisosi. Šokolaadi magustamiseks kasutame rafineeritud suhkru asemel kookosõiesuhkrut.
Kuna meie šokolaadivabrikut ümbritsevad mäed ja metsad, saame puhtast loodusest palju inspiratsiooni. Näiteks on meil olemas kohalikest metsadest pärit külmkuivatatud marjadega šokolaadid, mis lisavad šokolaadile tervislikkust ning üllatavad veetlevate ja värskete maitsetega.
Parema elu sümbolina. Orgaaniline ja vegan.

Südamest südamesse!

Eksport riigid:

Jaapan

Soome

Saksamaa

Roosiku OÜ

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee