Magrada Organic Cosmetics

Magrada Organic Cosmetics on loodud äratama igaühes peituvat loomulikku ilu.
See on pereettevõte, mille sütitavaks jõuks on tegus ema-tütre duo.

Ilumärk on loodud aastal 2016 ning selle juured ulatuvad ürgselt kaunile Hiiumaale. Just sellelt – männimetsadega palistatud, kristallselge merevee ja lummavate aasadega saarelt on pärit brändi eestvedajad Kaire ja Lisanna. Ka Magrada toodete koostisosad on saanud inspiratsiooni saare mitmekesisest, puutumata loodusest.

Iga kord, kui Kaire ja Lisanna Hiiumaa pinnale astuvad, valdab neid nõiduslik vabaduse tunne. See on paik, kus kaob ajataju. Merekohin ja linnulaul toovad hinge kosutust ja rahu. Nõnda tekib ruum uutele ideedele, kuidas jagada tükikest Hiiumaa ilu laia maailmaga. Magrada rahvusvaheliselt auhinnatud ning tunnustatud sortimendis peegelduvad looduse supervõimed, kõrged standardid ja eetilised väärtused.

Ühes looduse ja iluga hinnatakse minimalistlikke retsepte, koostisosade efektiivsust ja kvaliteeti. Kõik Magrada tooted on loodud käsitsi Põhja-Euroopas, pöörates erilist tähelepanu detailidele. Iga komponent lisab retseptile unikaalsust. Magrada tooted valmivad laboris väikeste partiidena iga 10-12 nädala tagant, et tagada nende maksimaalne värskus. Tõhusatest põhjamaistest koostiosadest nagu kadakas, jõhvikas, meliss, saialill, tamm, pärnaõis ja leeder valmivad mõjusad naha- ja juuksehooldustooted. Neid võimsaid ravimtaimi on kasutatud sajandeid kohalikes ilurituaalides. Magrada jätkab traditsiooni, kombineerides taimeväge igapäevaste ilurutiinidega.

Brändi looduskosmeetika valikus on tooted juustele, näole ja kehale, mis sobivad ka kõige tundlikumale nahale. Samuti kuuluvad sortimenti esteetilised ruumilõhnastajaid, mille imelised aroomid ulatuvad idamaadest karge põhjalani. Kogu Magrada Organic Cosmeticsi valik on ja jääb mineraalõlide, parabeenide, kunstlike värvainete ja silikoonide vabaks. Kõik tooted on vegan ja neid ei testita loomade peal.

Auhinnad
Magrada OÜ

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee