Küllus

Rõngu Mahl AS

Rõngu Mahla ajalugu ulatub aastasse 1986. Oleme dünaamiliselt kasvav kaasaegne ettevõte, millel on laialdased kogemused tavapäraste ja orgaaniliste mahlade ja nektarite, mahlajookide kontsentraatide ja mooside tootmisel ning turustamisel.

Mis eristab meid teistest tootjatest? Pakume suurt gruppi tooteid, mis on valmistatud looduslikest metsadest, niitudelt ja soodest käsitsi korjatud metsamarjadest. Meie tarbekaubad on säilitusainetevabad* ja ükski meie toodetest ei sisalda kõrge fruktoosisisaldusega maisisiirupit, kunstlikke värv-, maitse- ega magusaineid. Oleme uhked oma toodete kvaliteedi üle, kasutades ainult parimaid marju ja puuvilju, et tagada lõpptootes puhas ja tõeline maitse.

Mahlakontsentraatidel on gastronoomias ja gurmeeköögis palju kasutusvõimalusi. Toodet saab lisada maitsvatele hõrgutistele nagu kohupiim, vanillikaste, jäätisekokteil, kook jne; kasutatakse kõigi looduslike lõhna- ja maitseainetena soolases marinaadis ja/või kastmes; lisatakse oma maitse järgi piimale, petipiimale, jogurtile ja smuutidele. Muidugi võib seda lihtsalt segada kuuma või külma veega maitsvaks puuviljaseks joogiks. Meie kontsentreeritud puuviljamahlajookidele on lisatud minimaalselt suhkrut, mis sisaldab madalat 14–19 gr / 8 oz portsjonit. Kontsentreeritud puuviljamahl sisaldab puuviljast ainult looduslikult esinevat suhkrut.

Meie mooside peen maitse on segu metsadest ja aedadest pärit maitsetest ja aroomidest, mis sisaldavad suures koguses (umbes 60%) parima kvaliteediga marju. Murakamoos on ideaalne kaaslane juustule, mille tulemuseks on tõeline gurmee-eelroog. Meie vaarikamoos toob tagasi mälestused lapsepõlve maiusest: pannkoogid vanaema moosiga.

Meie toodete tootmine on kooskõlas riiklike ja Euroopa õigusaktidega ning hea tootmistava nõuetega.

 

 

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Raido Kahro

CEO
Telefon: +372 506 4520
E-mail: raido.kahro@mahl.ee

Võta ühendust: