Eesti ettevõte Natural Chaga lanseeris oma uut brändi Vitafoods Europe 2023 messil

Vitafoods 2023, Start Up ettevõtete osas oli esindatud ka meie Eesti ettevõte ja Organic Estonia liige Natural Chaga, kes lanseeris oma uut brändi Musheez – sertifitseeritud orgaanilised seeneekstraktid, koostisosad ja toidulisandid.

Robin Gurney: “Meie jaoks suur samm edasi! Näitasime Vitafoods Europe messil ametlikult oma uue kaubamärgi MUSHEEZ tootevaliku 9 esimest toodet. Tooteid müüakse juba pärast edukat turustamiseelset testimist ja turuletoomist meie olemasolevatele ELi B2B klientidele. Arendamisel on veel 12 toodet, mis tuuakse turule 2023. aasta kolmandas kvartalis. Keskendume jaemüügi- ja turustuspartnerite leidmisele EMEA-s ning oma kaubamärkide teenuse reklaamimisele.”

,,Natural Chaga juht Robin Gurney oli messiga väga rahul. Mina vaatasin kõrvalt, kuidas huvilisi sõna otseses mõttes lendas aina peale, kes soovisid rohkem infot ning koostööd teha. Seentest valmistatud tooteid ja tootjaid võis ühel käel kokku lugeda. Nii et iidne tooraine ja ka teised raviseened saavad aina rohkem tuttavamaks ja tulevad kasutusse,” kommenteerib Organic Estonia juhatuse liige Krista Kluderknup.

Olgu edu Musheez!

www.musheez.eu